• Новак
ANDRIA Природни Бран Перики со Удира Мед Браун Перики за Жените Темно Корени Браун Перика Синтетички Долга Брановидна Лабава Кадрава Перика Отпорни на Топлина Влакна

ANDRIA Природни Бран Перики со Удира Мед Браун Перики за Жените Темно Корени Браун Перика Синтетички Долга

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 Инч) Со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли.Јас сум исто така се секогаш сакав да се промени за разлика од моите природни песочни кафеава коса, но јас отсекогаш сум се премногу исплашени.Искрено, многу подобар квалитет отколку што мислев!Тоа е супер симпатична и совршен за autumn This перика е навистина убаво.И Го Направивме Тоа Ќе Трае Околу 3-5 Дена.Ми се допаѓа тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Lydell 8 Директно Краток Перики Боб Косата со Удира Симпатична Централна Точка Врвот Топлина Отпорни на Синтетички

Еднократно, Трајни Перат, Ќе го задржи стил со користење на малку шампон мијат со ладна вода Може да има �

DEN 479.76

AISI УБАВИНА, Долга Брановидна Перика Мед Русокоса Перики за Жените Синтетички Кадрава Брановидна Перика Средниот

Можете да го носат за секојдневна, партија или cosplay.И фризура дизајн согласно вашите потреби.Должината н

DEN 623.76

Телото Бран Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина

Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена, Permed, Трајни, Обновливи и Стилизирана како Свој Коса.Косат�

DEN 4766.40