• Новак
Outre Чипка Пред се Стопи Косата HD Транспарентен Редизајниран Удобност Одговара Уво Контура CEIDY (DRCPBRN)

Outre Чипка Пред се Стопи Косата HD Транспарентен Редизајниран Удобност Одговара Уво Контура CEIDY (DRCPBRN)

DEN 1062.72

Достапност
Достапно за нарачка

Бојата Прикажани на Моделот : д-р КУПЕР БРАУН.HD ЧИПКА.Фронтална Ефект Косата.Без Удирање е Потребно, ДЛАБОКО КАДРАВА, ОБЕМНИОТ.Бебе Влакната Вклучени, Ре-Deigned Удобност Одговара Уво Контура.Outre се Стопи Косата HD Чипка Пред Перика Ceidy се Стопи Косата ви овозможува да ја покажат оние рабови!Оди напред и масна коса назад, навивам зад вашето уво, и ненадејно да се појави на природниот изглед на бебето влакната.Стопи Косата има уво до уво мека HD Проѕирна Чипка, пред-прилог еластична бенд за да се обезбеди безбедна, лифт-бесплатно одговара, и е пре-извлечен да се создаде природен заврши дека се топи право на вашиот косата.Мека HD Проѕирна Чипка 5" Длабоко Разделба Целосно Пре-Извлечен Косата & Sideburns Претходно Спроведен Широк Еластична Бенд за Безбедна Одговара Природен Бебе Влакната Редизајниран Comfort Fit Уво Контура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени Пред Извлечен Со Природни Косата 150% Густина 10A Бразилецот

13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Човечка Коса Избрани Од Млади Девојки, Суп

DEN 7679.76

Долго Кафеава Перика со Удира Директно Браун Перики за Жените Природен Изглед на Перики со Удира Браун Синтетички

Нашите перики adoptes дише, безбедноста, комфорот материјал.Не притиснете и задржите сува кога у не го носа

DEN 477.60