• Новак
TYZYDBH Перики 100 g 24 Инчен Природни Плетенка Една Темна Коса трговија на Големо Синтетички Влакна Продолжување Извртени Плетенка на Косата Екстензии, Перики & Додатоц?

TYZYDBH Перики 100 g 24 Инчен Природни Плетенка Една Темна Коса трговија на Големо Синтетички Влакна Продолжување

DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка

[Боја на перика] -peluca како што е прикажано во слика (поради различни монитори или светла, можеби постои мало боја разлика, ве молиме овозможи, ве молиме да се Разбере). [Фризура Предност] - Било curler подолу 160 степени може да биде за странични косата и на врвот на латералниот коса да се направи косата повеќе сунѓерести. [Сечење и долго исклучителна] : кратка коса, перики, модерни и елегантни костими за партии, формални прилики и секој ден. [Материјал] - Направен од висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна, е најдобар влакна материјал за перики, перики долго и Природна, мека на допир, да чешел и не падне. 【Дише перика шапка】 -врвот -врвот, парична казна најлон мрежа, еден коса е додаден рачно до мрежата.Косата е поделен на различни правци, создавање на илузија на природниот раст на косата.Прилагодливи перика капа големина : големина на перика капа : просечниот обем 22 ".Дише еластична перика капа со пластични кука на задната страна на перика капа за да се прилагоди на обемот на перика за прилагодат на различни глава големини;Применливи сценарија : или за партии, дневна или едноставно за златниот перика.Cosplay костими и се забавуваат.Мода, Природна и Убава 24 Инчен Синтетички Долго Капчиња Коса, Плетенка Ombre Коса За Жени Шарени Плетенки 100g Виножито Коса, Зелени Сива Изглед и Мека на Допир.Совети : вашите прсти нежно да се тресат оваа перика, па перика изгледа повеќе физички и направи перика како сакате.Карактеристики на перика : Мека долга коса за жени, природни мазна коса OK, кафена и златна ombus перики паѓаат природно и се опремени Со мултифункционални, елегантна и убава удира, за жени. (Не мала разлика на боја помеѓу различни монитори).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени Пред Извлечен Со Природни Косата 150% Густина 10A Бразилецот

13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Човечка Коса Избрани Од Млади Девојки, Суп

DEN 7679.76

Долго Кафеава Перика со Удира Директно Браун Перики за Жените Природен Изглед на Перики со Удира Браун Синтетички

Нашите перики adoptes дише, безбедноста, комфорот материјал.Не притиснете и задржите сува кога у не го носа

DEN 477.60