• Новак
SHYPT Капа со Коса Перика Продолжување Синтетички Влакна Висока конска опашка Долга Кадрава Коса Глава Додаток Меки Перика за Жени

SHYPT Капа со Коса Перика Продолжување Синтетички Влакна Висока конска опашка Долга Кадрава Коса Глава Додаток

DEN 2403.60

Достапност
Достапно за нарачка

Боја класификација : роза розова.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Мат високи-температура свила материјал : не-рефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со вистинска човечка коса.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Боја класификација : роза pink Hair материјал : висока температура wire Wig фризура : долга кадрава hair Features : стилски personality Featured свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Мат високи-температура свила материјал : не-рефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со вистинска човечка коса.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.*Answer : ___________________________ Note : Мат високи-температура свила не може да биде обоена.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。Сите перики ќе се пролее малку, особено кога ќе се носат за прв пат, што е нормално.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FAIVAL 2 Пакет Прилагодливи Перика Работ Еластична Бенд Не се Лизга за Перики Slayer за Полагање Главата Надолу(Црна+Розова)

Овој пакет вклучува 2 перика бенд ви помогне да се топи вашиот чипка перики и се држи вашата коса одлично

DEN 239.76

Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени Пред Извлечен Со Природни Косата 150% Густина 10A Бразилецот

13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Човечка Коса Избрани Од Млади Девојки, Суп

DEN 7679.76

Долго Кафеава Перика со Удира Директно Браун Перики за Жените Природен Изглед на Перики со Удира Браун Синтетички

Нашите перики adoptes дише, безбедноста, комфорот материјал.Не притиснете и задржите сува кога у не го носа

DEN 477.60