• Новак
Headband Перики Човечка Коса на Бразилецот Длабоко Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени Glueless Никој Чипка Пред Перики Богородица Коса Машина Направени Перики Кадрава

Headband Перики Човечка Коса на Бразилецот Длабоко Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени Glueless Никој Чипка

DEN 2598.72

Достапност
Достапно за нарачка

Зошто да се одбере headband перика човечка коса?.Перики Одделение : 9 A Одделение.Glueless Никој Чипка Пред Перики, Нови Велкро Кршење Дизајн, со 4 Чешли , прилагодлив ремени.Се третираат како вашата сопствена коса со совети за нега на коса и направи редовно миење со средство за смекнување на косата обично може да се направи косата и подолго.Издржлив, Лесен за да ја Прилагодите, Носат Удобно се Вклопуваат за Повеќето Луѓе.Ние секогаш ја укажуваат клиентите четкање со широк-заб чешел пред да ја инсталирате.МАТЕРИЈАЛ НА HEADBAND ПЕРИКИ : 100% Необработени 9 A Бразилецот Човечка Коса, Перики, Свиленкаста, Мека, Не Јазли, Малку Пролевање.Па Ние Ви Препорачуваме Да Не Ја Покријат Косата Кога Ќе Го Носат Вашиот Headband Перика, Покажуваат Вашиот Сопствен Вистински Косата.Зачувај Вашето Време Многу, Ќе Можете Брзо Да Се Направи Една Убава Фризурата.Headband перика човековите косата е еластична мраз свила headband (мека) наместо чипка , neednt лепак или гел,ќе ви овозможи да се покаже вашиот сопствен косата.Капа Големина : Медиум Капа Големина (22 Инчен - 22.ЧОВЕЧКАТА КОСА, ПЕРИКИ : 12-30 Инчен, 180-330g Одговара на Различни Перики Должина, Должината на Секоја од Големината И Должината на Нашето Тело Бран Затворање Чипка Перики.КОСА, ПЕРИКИ КАПА ПРОЦЕС : Просечна Големина Капа 22.Косата Материјал:100% Необработени Човечка Коса.Профил На Компанијата.Ако имате мала глава, можете да носат headband перика малку напред, да ја покажуваат помалку косата, така што перика капа ќе одговара совршено.Коса Должина : 12 Инчен30 Инчен Headband Човечка Коса, Перики во парк.НИКОЈ ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ ПРЕДНОСТИ : Нови Glueless Длабоко Бран Headband Перика, Дизајниран да го Покаже својата Природна Косата, Магија Лента Дизајн Го Прави Лесно да се Носат.Нашите суровини се необработени вистинска човечка коса, можете да го исправи тоа, боја на тоа како ви се допаѓа.Сепак,сувост,масло т препорачуваме на нашите клиенти да процесот на косата со себе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат