• Новак
13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Директно Чипка Пред Перики за Црни Жени Пред Извлечен со Бебе Коса, 150% Густина на Бразилскиот Богородица Човечка Коса на 32 Инчен П?

13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Директно Чипка Пред Перики за Црни Жени Пред Извлечен со Бебе Коса, 150%

DEN 7439.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.Губење На Материјал : 100% Човечка Коса Директно Чипка Пред Перики, Бразилецот Богородица Човечка Коса. 2.Губење на Квалитетот : Remy Коса, се Намали Од Млада Девојка во Главата Директно, Здрава И Мека, Нема Чуден Мирис, Минимални Вирусот, Не Tangles, Полна И Густа, Перики Пред Извлечен Со Бебе Коса, Може да Се Исправи, Завиткан, Белена И Стилизирана. 3.Чипка Големина : 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса, Средна Големина Капа (22-22.5 инчен) се Вклопат За Повеќето Луѓе И Средни Браун Чипка Со Прилагодливи Ремени, Повеќе Удобен За Носење. 4.Коса Должина најдобро да се остави на hairstylist боја ќе перм.П5.Косата Перика Мирис?.A : Нема чуден мирис, Ако Постои Мала Мирис, Можете Да го Користите Шампонот И Балсамот за Да го Отстраните.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Долго Кафеава Перика со Удира Директно Браун Перики за Жените Природен Изглед на Перики со Удира Браун Синтетички

Нашите перики adoptes дише, безбедноста, комфорот материјал.Не притиснете и задржите сува кога у не го носа

DEN 477.60