• Новак
Ако Ти е Гајле Пергамент Хартија Круга за Печење Колачи, Пити, Курви – Пакет од 24 Круг Облоги - Unbleached, Слободен Хлор, Greaseproof, Силикони Обложени – 9 Инчен Дијаметар

Ако Ти е Гајле Пергамент Хартија Круга за Печење Колачи, Пити, Курви – Пакет од 24 Круг Облоги - Unbleached,

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТ СО ИНТЕГРИТЕТ : Ако Ти е Гајле кујна и предмети за домаќинството се внимателно стокмено да имаат најмалку влијание врз животната средина е можно, а во исто време, обезбедување на највисок квалитет на производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Воздухот Fryer Силикони Тенџере - Замена на Пергамент Хартија Облоги - Нема Повеќе Чистење Кошница По Користењето

7 инчи големина е на располагање!компатибилен со повеќето airfryer брендови, како и Живост Chefman Cosori Cozyna Gourmia Go

DEN 527.76