• Новак
SMARTAKE 400PCS Пергамент Хартија, Листови, 9 x 13 ВО Пред-Намалување на Печење Пергамент, Не-Стап Кујни Cookie Хартија за Печење, за Рерна Бразилецот Воздух Fryer Испаруваат Леб Т?

SMARTAKE 400PCS Пергамент Хартија, Листови, 9 x 13 ВО Пред-Намалување на Печење Пергамент, Не-Стап Кујни Cookie

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

400 Компјутери Precut Печење Пергамент Хартија : Дали сте уморни од сечење кадрава пергамент хартија во ролни?Нашите precut пергамент листови може да се ослободи од сечење на пергамент повеќе!Совршено одговара на стандард квартал лист тавата.На пергамент листови ќе се постават рамно на печење послужавник и не навивам.Не само што заштедува време, но исто така лесно да се чисти.Храна Одделение за Печење Хартија : Направен од 100% природни дрвна целулоза, не-токсични, здрава и безбедна. 400 парчиња хартија за печење вкупно.Совршен за печење, бразилецот, пржење, и испаруваат, можете да го користите за печење колачи, леб, месо, пица, итн.Withstands температури до 450℉, водење на вашата храна совршен вкус!.Не-Стап, Водоотпорен & Еко-Пријателски : хартија површина е обложена со силиконското масло, што го прави хартија и мазна и водоотпорен.Секоја храна може лесно да се shoveled исклучување на хартија, одржување на формата непроменети.Изработени од еко-пријателски дрвна целулоза, можете да ги отфрлите целиот лист по се користи директно.Имајте Печење Послужавник Чисти : употреба на хартија за печење да може ефективно да се изолира пенетрација на маснотии, храна остатоци може да биде прикачен на хартија, по завршувањето на печење, на печење може да останат чисти, избегнување на чистење тешкотии.Доаѓаат со Пакување Кутија : 9 x 13 инчи пергамент хартија наменета за 1/4 лист пан, чиста-намалување на рабовите, и совршена големина направи за многу побрзо и полесно готвење и печење искуство во кујната.Ние обезбедуваме правоаголна пакување кутија, за да се зачува простор, додека складирање на хартија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Воздухот Fryer Силикони Тенџере - Замена на Пергамент Хартија Облоги - Нема Повеќе Чистење Кошница По Користењето

7 инчи големина е на располагање!компатибилен со повеќето airfryer брендови, како и Живост Chefman Cosori Cozyna Gourmia Go

DEN 527.76