• Новак
YUMEIGE Перење Бин Тешки Нерѓосувачки Перење Забавува Перење Бин, Комунални Перење Кошница со Отстранлив Лагер, Комерцијални Складирање Количка Sorter Количка, Перење К?

YUMEIGE Перење Бин Тешки Нерѓосувачки Перење Забавува Перење Бин, Комунални Перење Кошница со Отстранлив Лагер,

DEN 7797.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Структура】Нерѓосувачки челик рамка, може да го поддржи 100 KG / 220 Lbs, ' рѓа и корозија, силен капацитет, да се зачува простор, може да ги исполни вашите дневни побарувачката. 【Оксфорд торба】Водоотпорен отстранлив оксфорд кеси, супер голем капацитет.Лесно да се мијат и да го замени.Тоа исто така може да се користи како складирање торба/перење кошница или играчка кошница како ви се допаѓа. 【Големина】90x65x80cm (35.4"x25.6"x31.5"); 9kg (20 фунти). (Погледнете ја сликата). 【Рициново】4 премиум молчи тркала, која може да обезбеди одлично маневрирање, е идеален избор за хотел/перење парчиња/ / прием/училиште, итн, лесно можете да ги преместите или стабилизирање на тоа. 【Услуга】Сме посветени на обезбедување на клиенти со повеќето задоволителна услуга, само да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања.Haundry тркала перење забавува со доволно простор за да се одржи голем број на облека.Сите производи мора да одат преку 3 проверки во целиот процес : Пост-производство, Внесување на Магацин и Напуштање на Склад.Метална рамка на врвот и 4 силна прачки да облик на квадрат перење кошница исправна и стабилна.▶ Опис : Име : Чување на количка/Перење забавува количка/ Sorter cart Material : цевка од Нерѓосувачки челик+водоотпорен оксфорд bags Package вклучува : 1 x кошничка (Додаток кој се вклучени)Забелешка : Погодени од светлата и екранот се покаже, таму можеби некои хроматските аберации, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.Поради прирачник за мерење, таму можеби отстапување од 1-2 см.▶ Ако треба да се купи замена кеси одделно, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXXL Голем Хотел Лен Количка за Облека Складирање, Тешки Возен Перење Sorter Количка со Тркала/Отстранлив Торби/Метал

【 Трајни & Здрав 】 : Комерцијална перење sorter количка се направени од издржлив нерѓосувачки челик рамка �

DEN 578.40

HJZHBSX Перење Кошница Количка, крупните Патент Возен Перење Количка со Тркала, Комерцијални/домашна работа/Гостинската

Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка.* Ле�

DEN 2275.20