• Новак
Goydema Расклопна Перење Забавува за Складирање Кошница, Тропски Растенија (Цвет Foral Шема Облека Забавува Кошница, со Рачка Водоотпорен Перење Торба Круг Складирање К?

Goydema Расклопна Перење Забавува за Складирање Кошница, Тропски Растенија (Цвет Foral Шема Облека Забавува

DEN 737.28

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме запомнете, не се користи за миење и машина за перење на алишта попречи, да се спречи водоотпорен функција е уништен.Идеален за колеџ домови, балкон, тоалет, спална соба, campers, cloakroom, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории, занаетчиски соба, итн.Направи вашиот дом уредна и редовна.Ние секогаш се нашите клиенти шопинг искуство сериозно.Тоа ќе се опорави по употреба и исто така, може да стане мазна со пареа железо.5"H x 17"Д инчи.Складирање бин се цврсти и издржливи доволно да се застане на своите сопствени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

xigua Традиционалните Gnome Дедо Мраз Дрво Шема Големи Перење Кошница,Расклопна Ткаенини и Перење Забавува,Алуминиум

Може да се даде како топло подарок за вашите роднини и пријатели, кои се движат.Не ја користете машината

DEN 2107.20

NA Валкана Облека Складирање Кошница, Плоштад Складирање Ѕиркаат, Независни Перење Кошница, Семејството Складирање

【Лесно да се Носат】 Дизајниран со две продолжен & прилагодливи јаже рачки на двете страни на високи скл

DEN 878.40