• Новак
Inhomer Симпатична Боксер Куче Еднорог Ѕвезди Крило Шема Големи Перење Забавува Водоотпорен Расклопна Облека Забавува Кошница за Облека Играчка Организатор, Дома Де?

Inhomer Симпатична Боксер Куче Еднорог Ѕвезди Крило Шема Големи Перење Забавува Водоотпорен Расклопна Облека

DEN 1007.52

Достапност
Достапно за нарачка

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од очите.Внатрешниот дел на кошница е утврден од страна на протезата, а на дното е задебелена, постабилна и издржливи.Дршката е доволно долго за да го носат перење кошница со една рака.На внатрешен простор е пространа, и еден перење кошница може да се одржи 1 кутија на валкана облека.Модерен и убава, тоа е многу погоден за станови, хотели, бебе градинки, семејства, канцеларии, универзитет спални, итн.Нашите перење кошница е направен од 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен материјал, опремени со мека рачка крпа рачка, модерен и удобни, што го прави многу лесно да се носат вашите валкани алишта во машината за перење.Едноставен и уникатен дизајн, сега можете да се скриете валкана облека во модерен кошница, да ги Задржи вашиот простор чисти и да ја задржите вашата валкана облека далеку од приказот.Корпата е со фиксна стапка внатре, задебелена дното, постабилна и издржливи.Тоа е погоден за употреба во семејството, канцеларија, универзитет дом, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перење Кошница со Јаже се Справи,Цртан филм Автомобили Играчки и Облека Организација Расклопна Перење Забавува

Особено за dorm соба, колеџ дома продавница."Материјал" : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен.Cradles направе�

DEN 839.52

Водоотпорен Перење Кошница Голема Расклопна Перење Забавува Со Рачка 4 Монтажни Род, Сина Автомобил Модел Спална

Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.9, Околу 60 L.Ов

DEN 911.52

Goydema Расклопна Перење Забавува за Складирање Кошница, Убава Зима Шума Замрзнување Езеро Онанирачки Зајдисонце

Тоа ќе се опорави по употреба и исто така, може да стане мазна со пареа железо.ТОПЛО СОВЕТИ : На перење за�

DEN 745.44

Моден Печатење јас СУМ Сирена Плажа Круг Половината Мултифункционален Складирање Чантата Со Рачка Погоден За

Користење На Оксфорд Ткаенина Ткаенина, Модерен Изглед Е Многу Погодна За Секој Ентериер!.ДвојноLayer Тка�

DEN 645.36

Чудовиште Камион Ретро Перење Кошница да го Пореметат Торба Валкана Облека Складирање Бин Водоотпорен Количка

home office, занает соба, или да користите како перење забавува, додава прскање на боја за секоја соба, а исто �

DEN 559.92

Водоотпорен Перење Кошница Голема Расклопна Перење Забавува Со Рачка 4 Монтажни Род, Смешни Китови Спална Соба

Двоен АнтиПадот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Диза�

DEN 911.52