• Новак
SUBEKYU Магнетни Виси Lint за Отпадоци за Перење Соба Фен/Ѕидот, Простор за Заштеда на енергија Големи/Мали Lint Носителот на Сад и Lint Четка, Пластична, Сива

SUBEKYU Магнетни Виси Lint за Отпадоци за Перење Соба Фен/Ѕидот, Простор за Заштеда на енергија Големи/Мали

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

❶ 【Земјата-Простор Saver】 : магнет е доволно силна да висат на фен.Тоа е гениј дизајн. ❷ 【Голема Операциона Бин】 : Ставете фен lint, коса, и други перење garbages. ❸ 【Мали Lint Бин】 : Складирање фен лист, монета, и други, во џебовите. ❹ 【Фен Lint Четка】 : Чистење надвор фен lint лесно и ефикасно. ❺ 【Две Инсталација Опции】 : магнетното може да го закачите на фен или висат на ѕидот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZRONGQF Двојна Решетка Црно и Бело Перење Кошница Расклопна Складирање Кошница Светлина Алуминиум Легура Оксфорд

Производот е направен од алуминиум легура плус Оксфорд ткаенина, лесни и флексибилни, издржливи.На пере

DEN 916.80

Црвено Јапонија Sunbursta Позадина Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 599.76

Работи Коњ Силуета Перење Забавува Водоотпорен Количка За Перење Кошница Складирање Бин Со Алуминиумски Рачки

100% Полиестер.Работи Коњ Силуета Перење Забавува Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Со Јп Слој Во В�

DEN 839.76