• Новак
Мачка Во Круната Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

Мачка Во Круната Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На перење кошница со димензии 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm ) има голем 60 L капацитет.САМОСТОЈНА ЕФЕКТ : Едноставно се водат на перење забавува надвор и да ја поправите на четирите агли на кошница со загради,тоа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На количка за перење кошница може да биде укината за простор за заштеда на чување кога не е во употреба.Идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории и шопинг.ИЗДРЖЛИВИ се СПРАВУВА : На перење облека кошеви имаат силни и издржливи рачки за удобен носи со една или две раце за да лесно да транспорт содржината нагоре и надолу по скалите или на laundromat. 100% Водоотпорни Fabric Making на перење забавува лесно да се чисти со едноставно користење на влажна крпа и го избрише тоа.Отстранлив Поддршка : цевки во агол,таа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.Голем Capacity Dimensions : 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm )Тоа може да го чувате вашето семејство облека,крпи и деца' кукли,играчки.итн.Тоа ќе биде вашиот најдобар помошник кога ќе се организира соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SAMMART 41L (10.8 галон) Расклопна 3 Постапува Пластични Перење Кошница - Склоплива Pop-Up Складирање Контејнер/Организатор

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA Free.Удобноста зафат рачки за лесна за носење.Корисн

DEN 737.52

Црвено Јапонија Sunbursta Позадина Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 599.76

Симпатична Диносаурус Перење Кошница Трајни Оксфорд ткаенина кошници со Рачки Водоотпорен Складирање Забавува

Оксфорд ткаенина.Материјал Опис : производот е направен од Оксфорд ткаенина материјал, водоотпорен ЈП о

DEN 360.00

ZRONGQF Двојна Решетка Црно и Бело Перење Кошница Расклопна Складирање Кошница Светлина Алуминиум Легура Оксфорд

Производот е направен од алуминиум легура плус Оксфорд ткаенина, лесни и флексибилни, издржливи.На пере

DEN 916.80

Уметноста Јапонски Воин Перење Кошница Водоотпорен Големи Перење Попречува Складирање Бин Организатор Кошеви

100% Носатотпорни, водоотпорен Оксфорд Ткаенина.Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Со Јп Слој Во Вна

DEN 911.76

Перење Кошница со Јаже се Справи,Мастило Флорални Шема-01 Играчки и Облека Организација Расклопна Перење Забавува

Добро изградена конструкција се протега на долговечноста на кошница, супер лесни на попречи го прави ле

DEN 839.52

Малку Зајаците Летаат Со Балон Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 599.76

ECSWP Памук Конец Плетени Облека за Складирање Кошница Погодно за Организатор Облека, Играчки и Ликовни Материјали

Ткаенина Тип : Полиестер.Име на производ : губење на топката складирање кошница, складирање кошница.Пале

DEN 2208.00