• Новак
PANDENG Eyliden Микрофибер Telescoping Duster со 100 Инчен со можност да биде продолжен Отпорно на Гребење Покрие Нерѓосувачки Челик Пол Bendable Главата (Боја : Сива и Бела)

PANDENG Eyliden Микрофибер Telescoping Duster со 100 Инчен со можност да биде продолжен Отпорно на Гребење

DEN 1528.80

Достапност
Достапно за нарачка

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Што да правам кога купување заштита времето истекува?.Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Cleanhome Микрофибер Telescoping Duster, 100" Со Можност Да Биде Продолжен, Отпорно На Гребење Капак, Од Не ' Рѓосувачки Челик Пол, Bendable Главата, Washable Product Feature1.Bendable глава : На bendable микрофибер duster главата е поудобно отколку обичните прашина.Тоа може да се прилагоди на секој агол, што го прави полесно да се чисти од прашина се крие во висока агол.2.Екстра долг пол : нерѓосувачки челик пол е 100" кога целосно продолжен, што го прави овој CLEANHOME duster во можност лесно да се чисти тавани, таванот фанови, светилки, cobwebs и etc3.Микрофибер глава : На duster глава е направен од микрофибер кој не е лесно да падне.И duster статични adsorbs прашина, нема прашина fall4.Широка примена : Ова duster може да се користи за чистење на плафон, ѕид, мебел, автомобил и сите достапни зона.Фото Покаже Tips Wholesale и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Плаќање 1. Ние прифаќаме Alipay на Aliexpress. 2. Можете да платите со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер.3. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.4. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Bticx Јазот Прашина Четка Под Апарати за Чистење Алатка, Микрофибер Прашина Чистење со Четка Телескопски Прашина-Отстранување

Простор за заштеда на енергија : прав почиста може да се расклопуваат и составуваат слободно, а почиста �

DEN 549.60