• Новак
Рака метла Кревет Четка Прашина Четка Мултифункционален Чистење со Четка со Не се лизга се Справи со Хотелот Семејство Облека Прашина Коса Софа Кревет Листови Bedspre

Рака метла Кревет Четка Прашина Четка Мултифункционален Чистење со Четка со Не се лизга се Справи со Хотелот

DEN 772.32

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за чистење кревети, бироа, подови, мебел, софи, countertops, workbenches, камини, кабинети, автомобил прашина, итн. 1. Дршката може да се расклопуваат, кога не е во употреба, кој е лесен за складирање и не заземаат простор.И постои виси дупка на крајот од дршката, кој исто така може да се спушти слушалката и да се чуваат. 2. Дршката е до 63cm/24.8 и издолжени дизајн го прави полесно чистење и спасува напор. 3. Полно опремен за чистење : сеопфатен cleaning tool погоден за кујна, дом или канцеларија.На лесен дизајн се вклопува секаде, што го прави ова четка идеален за сите големини на остатоци и површини.Тоа може лесно да се чисти пукнатини и мали области, и е идеален за маси, клупи, тастатури, автомобили, кабинети, плакари, софи, и други области. 4. Материјал за квалитет : мека пластика четка нема да ја оштетат површината на облека.На ергономски се справи го прави лесно да се применат притисок за време на чистењето без протегаат на вашето тело.Ние секогаш сме подготвени да ви обезбеди со персонал за услуги на корисниците, и ние ќе ви послужи wholeheartedly.Име на производ : Прашина отстранување brush Product материјал : plastic Application места : листови, облека, софи, ќебиња, кабинети, bedspreads, автомобили, тастатури, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Не постојат други предмети во производот фотографии освен прашината на четка.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат