• Новак
Swiffer 180 Прашина Refills со Febreze Сладок Цитрус & кора од лимон Мирис, 10 Count

Swiffer 180 Прашина Refills со Febreze Сладок Цитрус & кора од лимон Мирис, 10 Count

DEN 317.52

Достапност
Достапно за нарачка

Swiffer 180 Прашина СТАПИЦА + ЗАКЛУЧУВАЊЕ прашина & алергени заеднички неживи алергени од мачка и куче првут & прашина мите прашање.Специјално обложени влакна земи врз прашина & нека не оди.Уникатно дизајниран да Стапица + Заклучување на прашина од дури тесниот простор во вашиот дом.Користење со Swiffer Прашина краток рачка или Swiffer Прашина се справи со можност да биде продолжен.Одлично за бришење прашина бришење прашина електроника,бришење прашина бришење прашина мебел, knick-knacks во вашиот дом или канцеларија, ролетни, таванот фанови, а дури и вашиот автомобил внатрешни работи.Swiffer 180 Прашина СТАПИЦА + ЗАКЛУЧУВАЊЕ прашина & алергени.Направени со специјално обложени влакна, кои го зграби врз прашина & нека не оди.Тие се уникатно дизајниран да Стапица + Заклучување на прашина од дури тесниот простор во вашиот дом.заеднички неживи алергени од мачка и куче првут & прашина мите прашање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Божиќ Печатени Суичери Ноќта На Вештерките Екипажот Вратот Качулка Долг Ракав Секојдневен Лабава Симпатична

Лесни raincoats за возрасни мажи raincoats за возрасни мажи долго raincoats за возрасни мажи raincoats за возрасни мажи ра

DEN 119.76