• Новак
Gazechimp Смешно Мачка Држи Стапче Играчка Симпатична Дизајн Мачка Catcher Стигнале Род Пластични Закачка за Мачиња да се Вежба Играње Материјали Затворен

Gazechimp Смешно Мачка Држи Стапче Играчка Симпатична Дизајн Мачка Catcher Стигнале Род Пластични Закачка за

DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка

Висок-квалитет род, удобна рачка : оптимално материјал, преносни и светлина, удобно да се одржи, повеќе забава.Мачката закачка играчки се направени од безбедни, еко-пријателски материјал.Стигнале риболов прачка за смешни мачки : избрани материјали, играчка на врвот на линијата може да биде променета како сакате, така мачката нема да се уморни од играње.Со прилагодување на плочата, заклучување на прилагодување на плочата, должината на линијата може да се прилагоди.Совршен за интеракција игра со вашата мачка.Оваа смешна мачка држи може да им помогне на вашите мачки ублажување на стрес, нервоза и досада, да ги задржи активни и да стори повеќе за вежбање.Опис : - мачката закачка играчки се направени од безбедни, еко-пријателски материјал. - Стигнале риболов прачка за смешни мачки : избрани материјали, играчка на врвот на линијата може да биде променета како сакате, така мачката нема да се уморни од играње. - Висок квалитет род, удобна рачка : оптимално материјал, преносни и светлина, удобно да се одржи, повеќе забава. - Со прилагодување на плочата, заклучување на прилагодување на плочата, должината на линијата може да се прилагоди. - Совршени за интеракција игра со вашата мачка.Оваа смешна мачка држи може да им помогне на вашите мачки ублажување на стрес, нервоза и досада, да ги задржи активни и да стори повеќе за вежбање.Спецификација : - Материјал : Ева+Пластични+Најлон+Нерѓосувачки Steel Size Табела : Unstretched Пол Должина : 40cm/15.75 inch Two Продолжување Столбови Вкупна Должина : 72cm/28.35 inch Package Вклучува : 1 Парче Смешно Мачка Stick Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

- Material:
Eva+Plastic+Nylon+Stainless Steel
Size Chart:
Unstretched Pole Length:
40cm/15.75inch
Two Extension Poles Total Length:
72cm/28.35inch
Package Includes:
1 Piece Funny Cat Stick :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

KOqwez33 Мачка Надразнување Стап Стапче Играчки,Мачки Стапче Играчка за Божиќ Додатоци за Миленичиња Интерактивни

Должината на бел додаток е 5cm, ширината е 5cm.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Стапче.Должината на мачки стапче е

DEN 1939.20

SDFSDF Мачка Држи Играчка домашно Милениче Мачка Маче Кадифен Бел Пердув Мека Надразнување Игра Стап Стап Интерактивни

Направени од висококвалитет кадифен материјал, целата е мека, а опашката е опремен со шарени пердуви, шт

DEN 369.60