• Новак
Baosity Милениче Папагал Птица Превозникот Ранец со Нерѓосувачки Челик Костур Стојат & Внесувач

Baosity Милениче Папагал Птица Превозникот Ранец со Нерѓосувачки Челик Костур Стојат & Внесувач

DEN 3071.52

Достапност
Достапно за нарачка

Домашно милениче птица папагал отворено патување превозникот кафез со стојат костур.Ранец и птица стојат perches може да се користи seprately.Лесен дизајн го прави лесен за носење.Постојат дишење дупки на двете страни за пет здив.Птицата може да се види надвор јасно низ пред транспарентен капак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Птица Костур Стојат Играчка Поставена Природни Дрвени Папагал Стојат Гранка со Круг Платформа Шепа Мелење Стап

Тоа само треба да биде фиксна, со метални листови, и можете да го инсталирате било каде во birdcage по волја.Н

DEN 400.56