• Новак
THEPRO Батеријата Држете го Садот за Полнење, Отпорни на Корозија Челик за Складирање на Батеријата Носителот Прилагодливи Заградата се Стега за Автомобил, Брод, Морс

THEPRO Батеријата Држете го Садот за Полнење, Отпорни на Корозија Челик за Складирање на Батеријата Носителот

DEN 671.28

Достапност
Достапно за нарачка

THEPRO Челик Универзална Батеријата Коцки имаат винил слој за ' рѓа и корозија.Ритам дизајн спречува батеријата од јавите на послужавник сврзувачки елементи; Батеријата Задржете Надолу Фах има цврста структура, добра товарот капацитет и издржливост.Има 3 избор на батеријата фах сетови, ве молиме да го прочитате описот за да изберете еден ви треба. [27cm J гром со 34cm Батеријата Фах Комплет] 27cm(10.6 инчи) J Гром со Прилагодливи Задржете Надолу од 146-203mm(Прилагодува за да одговараат на батеријата ширина од 146-203mm), со 340mm(13.4 во) Батерија фах внатрешна големина 7.4 во(188mm) ширина, 13.3 во(337mm) должина, вклопува група 4, 24, 27, 29, 31, 60, 74 & 77. [23cm J гром со 34cm Батеријата Фах Комплет] 23cm(9inch) J Гром со Прилагодливи Задржете Надолу од 161-221mm(Прилагодува за да одговараат на батеријата ширина 161-221mm), со 340mm(13.4 во) Батерија фах внатрешна големина 7.4 во(188mm) ширина, 13.3 во(337mm) должина, вклопува група 65, 48, 94 R. [23cm J гром со 28cm Батеријата Фах Комплет] 23cm(9inch) J Гром со Прилагодливи Задржете Надолу од 161-221mm(Прилагодува за да одговараат на батеријата ширина 161-221mm), со 280mm(11in) Батерија фах 7.36 во(187mm) ширина, 10.94 во(278mm) должина, вклопува група 34, 74, 77, 78, 54, 55. Големина : 23cm Гром со 34cm Батеријата Послужавник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат