• Новак
Fineliner Пенкала 36 Бои Весник Излет Обоени Пенкала парична Казна Точка Маркери,0.4 mm Porous Цртање Пенкала за Возрасни Боење Книги Куршум Списанија Бележник Пишување Беле?

Fineliner Пенкала 36 Бои Весник Излет Обоени Пенкала парична Казна Точка Маркери,0.4 mm Porous Цртање Пенкала

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

УДОБНО ДИЗАЈН : списанието излет пенкала ќе седат многу удобно во вашата рака.Двете капа и на крајот на пенкала се означени со пенкало во боја за полесно пребарување.Оваа премија мастило карактеристики на база на вода,минимални крварат преку,не-токсични,киселина слободни,без мирис и дупка со-слободни.Боење вашиот живот со Piochoo двојна совет четка пенкала! Во согласност слободен проток мастило, со мазни планирам ви овозможува слобода на изразување.4 mm метал облечени совет обезбедува извонредна супер непречено извршување,совршен за прецизни детали.На клиентите е нашиот врвен интерес,ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе направиме подобро следниот пат!.ЖИВОПИСНИ БОИ 36 индивидуалните бои се направи вашиот живот повеќе шарени.Совршениот персоналните подароци за семејството,пријателите,колегите.4 mm парична казна точка маркери кои совршен за цртање линија&детали,возрасни боење книги,куршум списанија,планер,scrapbooks,манга,календар,скици,работни задачи,илустрации,боење,пишување,имајте на ум земање,итн.ВИСОК КВАЛИТЕТ на Овие весник маркер пенкала седат многу удобно во вашата рака и капи се лесно да се отстрани.ВИСОК КВАЛИТЕТ : мастило на обоени пенкало е формулиран со технологија за сува безбедно,трае подолго.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ : Шарени парична Казна совет маркер пенкало сет со superfine совет и извонредни перформанси во сите области на боење,пишување, цртање,скицирање кои го прават тоа добра идеја за одмор подарок.МАЗНА ПИШУВАЊЕ : Со цел да се обезбеди удобно пишување и цртање искуство, нашата казна лагер пенкала се дизајнирани со трајни метална облечени совет за да се спречи од поделбата.МАЗНА ПИШУВАЊЕ Piochoo маркери' ултра-тенок 0.Вие ќе добиете овој сет со убав ПВЦ складирање случај кој е удобен за носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dyvicl Бело Мастило Пенкала - 12-Парче парична Казна Точка Совет Бела Гел Пенкала за Црна Хартија Цртеж, Илустрација,

Парична казна точка бела гел пенкало 12Парче исто големини, 0.8 mm парична казна точка бело мастило пенкал

DEN 191.52