• Новак
Карбонски Влакна Ballpoint Перо Пен - Чарлстон Јужна Buccaneers

Карбонски Влакна Ballpoint Перо Пен - Чарлстон Јужна Buccaneers

DEN 541.20

Достапност
Достапно за нарачка

Стигнале пресврт пенкало механизам кој обезбедува дека мастило ќе трае долго време. 5.5 должина го прави овој совршена големина пенкало.Силна карбонски влакна вградени структура обезбедува ова пенкало ќе трае со години да дојде.Совршен за на училиште, на работа, канцеларија, дома, бизнис, извршен подарок, потписи.Ласерски Гравирани во НАС.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dyvicl Бело Мастило Пенкала - 12-Парче парична Казна Точка Совет Бела Гел Пенкала за Црна Хартија Цртеж, Илустрација,

Парична казна точка бела гел пенкало 12Парче исто големини, 0.8 mm парична казна точка бело мастило пенкал�

DEN 191.52