• Новак
Cricut Истражуваат Различни Пен Збир, Црна

Cricut Истражуваат Различни Пен Збир, Црна

DEN 179.76

Достапност
Достапно за нарачка

Cricut Истражуваат Пенкало, Црна, .03 совет (2).Cricut Истражуваат Пенкало, Црна, средни совет (1).Cricut Истражуваат Пенкало, Црна, calligraphy медиум совет (2).Изберете совршен пенкало за пишување поздрав картичка, да го персонализирате на банер, journal вашиот фото спомени, и многу повеќе.Намали и да се напише со Cricut Истражуваат машина со помош (2) .03 совет, (1) медиум совет, и (2) медиум calligraphy совет пенкала.Водата се базира на киселина слободни, nontoxic, постојан по 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dyvicl Бело Мастило Пенкала - 12-Парче парична Казна Точка Совет Бела Гел Пенкала за Црна Хартија Цртеж, Илустрација,

Парична казна точка бела гел пенкало 12Парче исто големини, 0.8 mm парична казна точка бело мастило пенкал�

DEN 191.52