• Новак
2-Pack Индустриски Pendant Светлина, Современи Мини Pendant Осветлување 1-Светлина, Прилагодливи Виси Светлосни Тела со Бела Постелнина Матирано Стакло Нијанси за Кујна, Спа

2-Pack Индустриски Pendant Светлина, Современи Мини Pendant Осветлување 1-Светлина, Прилагодливи Виси Светлосни

DEN 1535.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Линија Матирано Стакло Нијанси】Оваа индустриска виси светло дизајн со елегантни бранеа никел заврши и чисто стакло сенка.Направени со модерна технологија, стакло е дебела и носат-отпорни, и тоа не ќе се бори за долго време се користи.Едноставен и модерен дизајн совршен за голем број на decors стил кои се движат од гроздобер индустриски модерната селски, погоден за кујнски остров, кревет, купатило, дневна соба, entryway, итн. 【Висина Прилагодливи】Овозможувајќи различни виси височини, секоја модерна pendant осветлување вклучува 4 тешко прачки ( 2 x 10 инчи, 2 x 6 инчи), можете да ги прилагодите тела на вашиот осветлување потреби.Индустриски pendant осветлување е компатибилен со сите тавани дизајн за да се овозможи различните виси позиции. 【Лесно да се Инсталира】Лесно да се смени сијалица или чистење на pendant осветлување со отвори на дното.Нашите виси светлина тела доаѓаат со лесен за инсталација пакет за брза и лесна инсталација. 4.7" надстрешница има трајни вртливата да се качи на рамниот/vaulted/скатен тавани.Совршена големина на чаша сенка опфаќа (4.1" D x 5.9" H). 【Сијалица Барања】Секој pendant светлина бара 1 x E26 база на крушка, компатибилен со Блескаво, LED, CFL и Халоген светилки(Max 60 W).Мини виси светлина по себе не е dimmable, но тоа е целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch. ( Сијалица и нежните не се вклучени.) ( Сијалица се продава одделно , ASIN : B09233 QLSY ). 【Не Грижете се Да се Купи】Ветување за целосна наплата во рок од 30-ден и 24-часовна брз одговор.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SYDTOP Модерна Мини Pendant Светлина, Јасна Seeded Стакло Сенка со 13Ft Приклучокот на Кабелот и За вклучување/Исклучување

[НЕВЕРОЈАТНИ рачно производство] : Јасно Seeded Стакло Сенка со атрактивни гроздобер стил, апсолутно ќе ста

DEN 784.56