• Новак
XLBHLH Нордиските Кристал Лустерот Осветлување Блек Метал Pendant Светлина Тела Прилагодливи Виси Висина Виси Таванот Светлина за Кујнски Остров трпезарија E27 База

XLBHLH Нордиските Кристал Лустерот Осветлување Блек Метал Pendant Светлина Тела Прилагодливи Виси Висина Виси

DEN 3449.28

Достапност
Достапно за нарачка

★Комбинација на насликаните железо уметност светилка тело, насликани и железо, не само што го гарантира квалитетот на железо, тоа е цврст и издржлив, и текстура е добро.Текстурата може да се оствари само низ повеќе процеси. ★Кристал абажур, дијамант во облик на намалување кристал, висок сјај, добра светлина трансмисија. ★E27 извор на светлина усвојува национален стандард E27 завртка база, со висока прозрачна светлина, енергија-заштеда на енергија и енергија-заштеда, и на емисијата линија е светла и удобна. ★Употреба : Погоден за ресторани, тремови, студија соби, барови, ходници, спални соби, хотели, кујни, дневни соби, farmhouses, вратите, ходници, работилници, итн. ★Лесно да се инсталира : На лустерот доаѓа со сите инсталација на хардвер додатоци, која може да се инсталира лесно и брзо.Што виси жица може да се прилагоди и може да се инсталира на arched или наведнат таванот.Категорија : Лустерот.Облик : референца сликата.Материјал : железо + кристал.Моќност : 1 W-60 W.Боја : Црна.Производ Големина : 70x40cm (27.5x15.7in).70x85cm (27.5x33.4in).Синџир/јаже должина : 70cm (27.5 во).Дали синџир/јаже е прилагодлив : прилагодлив.Напон : 110-240 V.Светилки носителот : E27 (со исклучок на светилки).Сијалица тип : LED/блескаво светилка.Број на светилки : 3 светла.Сертификација : Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC.Стил : едноставен стил/Европски стил/ретро/лофт/minimalist Bill на фактура : 1 * Лустерот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Jnsdy Индустриски Стил Виси Светилка, Нордиска Зелена Ковано Железо Лустерот, Персоналните Креативни Трпезариска

★Високаквалитет Ковано Железо Лустерот : На абажур е направен од висококвалитет ковано железо, со долг

DEN 2874.24

SYDTOP Модерна Мини Pendant Светлина, Јасна Seeded Стакло Сенка со 13Ft Приклучокот на Кабелот и За вклучување/Исклучување

[НЕВЕРОЈАТНИ рачно производство] : Јасно Seeded Стакло Сенка со атрактивни гроздобер стил, апсолутно ќе ста

DEN 784.56

YXLMAONY Foyer Лустерот Креативни Музички Инструмент Лустерот Ретро Индустриски Стил Виси Светилка Ковано Железо,

Моден Дизајн : Лустерот светлина тела употреба направена и издржливи рамка додадете уметнички и шарман�

DEN 13209.36