• Новак
WAC Осветлување ДС-PD08-S35-BZ 8-Инчен Цевка Архитектонски Pendant Downlight, на самото Место, 3500K

WAC Осветлување ДС-PD08-S35-BZ 8-Инчен Цевка Архитектонски Pendant Downlight, на самото Место, 3500K

DEN 5470.08

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во Кина.Пакет должина : 31.512".Пакет ширина : 7.683".Пакет висина : 6.084".Lumens : До 4015. Cbcp : До 28660. Cri : 85. Затемнување : 100% - 10%.Номинална Живот : 80,000 Часа.Ip65, Влажни Локација Наведени.Енергија Ѕвезда Оценет.Etl & Cetl Наведени.Алуминиумска Конструкција.Слободни На Проектирани Топлински И Ув Зрачење.Ansi во Согласност Топло/Неутрален LED Кутии, За Fi Гнездо Боја Конзистентност е Можно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SYDTOP Модерна Мини Pendant Светлина, Јасна Seeded Стакло Сенка со 13Ft Приклучокот на Кабелот и За вклучување/Исклучување

[НЕВЕРОЈАТНИ рачно производство] : Јасно Seeded Стакло Сенка со атрактивни гроздобер стил, апсолутно ќе ста

DEN 784.56