• Новак
Lewedo Гроздобер Метал Светлина Заштита Маска, Ретро Индустриски Светилка Сенка, Крушка Guard Носителот Одговара за E26/E27, Таванот и Ѕидот Pendant DIY Pendant Светла Сенка Дијаман

Lewedo Гроздобер Метал Светлина Заштита Маска, Ретро Индустриски Светилка Сенка, Крушка Guard Носителот Одговара

DEN 325.20

Достапност
Достапно за нарачка

7.87" Метал Светлина Покрие Дијаметар, 1.57" со Врвот Отворање Дијаметар, Голема големина за DIY куќа светлина се подобри и Индустриски Одлично се вклопуваат со Lumiled filamented светилки, совршена комбинација на гроздобер и панк дизајн, за Ѕид Светла,Табела Светилки и Pendant Светла.Технологија на обработка, од нерѓосувачки челик со заштитна облога.Лесно да се Инсталира, Одговара на E26/E27 стандарден приклучок светлина со јака да ја чува стража.но мазна вратот база нема да работи.Ве молиме проверете ја големината да одлучува доколку на светлината кафез е добар одговара за вашите тела во груба.DIY светла моќта на вашиот дом.Носи вкус на гроздобер стил во вашиот дизајнер дом или канцеларија.Одлично за контра и да се pendant светла, Можат ефикасно да се подобри атмосферата во куќата.Остри рабови може да се направи куќа повеќе од три-димензионални.Предупредување - ве Молам, инсталирајте овој производ во правилен начин, ние не сноси никаква одговорност за проблемите предизвикани од погрешната инсталација.по добивањето на пакетот, ако се загубени или оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас веднаш по пошта.Ние ќе се обезбеди комплетно решение.Совршени за дневна соба, кафуле, книжарница, трпезарија.Со Ретро Industrail Стил И Геометриски Дијамант Форма.Се создаде пријатна атмосфера за вас, додека осветлувајќи простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат