• Новак
Братучед DIY Портокал Пена Лист, 12 x 18 инчи, 2mm

Братучед DIY Портокал Пена Лист, 12 x 18 инчи, 2mm

DEN 134.88

Достапност
Достапно за нарачка

Пена листови се совршени за безброј DIY проекти и занаети!.Квалитетот пена изградба со прецизно сечење мерења.Пена листови може да се користи во голем број на денешните умре-секачи, како и лесно да се намали од страна на страна, со ножици, занает ножеви и повеќе.Одлично за деца и возрасни уметнички проекти, занаети, кадрирање, трска, scrapbooking, картички, и многу повеќе!.Вклучува Една 12 x 18 инчен Пена Лист.Пена листови се совршени за безброј DIY проекти и занаети!.Квалитетот пена изградба со прецизно сечење мерења.Пена листови може да се користи во голем број на денешните умре-секачи, како и лесно да се намали од страна на страна, со ножици, занает ножеви и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат