• Новак
3M 4052 1.5 x 1.5-5 Двојно Обложени Пена Лента 3M 4052, од 1,5 Квадратни Инчи (Пакување од 5)

3M 4052 1.5 x 1.5-5 Двојно Обложени Пена Лента 3M 4052, од 1,5 Квадратни Инчи (Пакување од 5)

DEN 1555.20

Достапност
Достапно за нарачка

Обично се користи за примена на изградбата; поврзување на микробранова прозорец стакло на вратата.Висок стриже сила.Conformable пена конструкција за нерегуларни и неусогласеноста на супстрати.Најдобро одговара за внатрешни работи апликација или затскриена надворешна апликација.Изградени со висок степен на преработка и материјали во согласност сигурност и изградба на квалитетот. 3 M 4052 Лента е природна боја двојно обложени уретан пена лента.Изградени со conformable уретан пена превозникот, оваа лента се постигнува одлични сврзување дури и кога малку неправилни или неусогласеноста на супстрати се присутни.На оваа лента се карактеризира со висок стриже сила гума лепило и е најдобро одговара за внатрешна и заминаа надворешна апликација.Опис На Производот : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат