• Новак
Едноставно Решение за Еднократна употреба Куче Пелени за Женски Кучиња | Супер Абсорбента Течење-Доказ Одговара

Едноставно Решение за Еднократна употреба Куче Пелени за Женски Кучиња | Супер Абсорбента Течење-Доказ Одговара

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

НАПРАВЕНИ за ДА ги СОБЕРЕ - Едноставно Решение за Еднократна употреба Големо Куче Пелени се совршени за женски кучиња 35 - 55 килограми, или 18 - 22.5 инчен половината, со нов прилагодлив-одговара големини.Нашиот женски куче пелени функција уникатен, растеглив материјал кој се вклопува удобно околу вашето домашно милениче.КРЗНО БЕЗБЕДНО Дизајнирана со вашето куче е крзно на ум, нашиот Крзно-Friendly сврзувачки елементи се спречи крзно од лепење на огради од заврши.Ова го прикачување и отстранување на пелени безбедно и лесно.РАЗНОВРСНА ЗАШТИТА - Совршена куќа за обука, управување со excitable мокрење или потешкотија, топлински циклуси, или патување.Едноставно Решение Пелени за Еднократна употреба со течење-доказ се вклопуваат ќе ви даде мир на умот, без разлика каде и да одите.ОПАШКАТА WAGGING УДОБНОСТ - На чисто и сигурно се вклопуваат ќе го задржи вашето женско куче опуштено и безбедни од мензи.За машките кучиња, обидете се на нашиот Едноставно Решение за Еднократна употреба Машки Обвива.Вие не треба да се доведува на вашиот женски кучето е среќа или живеат со константен товар на вашето куче е инконтиненција.Едноставно Решение за Еднократна употреба Куче Пелени се заштити вашиот дом и да ви дадат мир на умот.Крзно-Friendly Fastners, течење-доказ бариери, и супер абсорбента core значи удобност за вашето домашно милениче и не пишам на подот.И тие се направени за да ги собере!Едноставно Решение го иновира нови производи за зафатени со домашни миленичиња родител кој сака да се задржи чиста и здрава домашна средина како ефикасно како е можно.Од кутре влошки за внатрешна несреќа расчистување да се пелени и облоги за вашиот кожен пријател.Едноставно Решение е вистинскиот производ за било кој повод, нудејќи им на најпрометните на домашно милениче родители удобен кратенка до пет хаос се исчисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 Парчиња Куче Подвезици Куче Пелена Подвезици Стомак Бендови Кучешки Подигнат Фустан и Пелена Чувар за домашни

Карактеристики : Материјал : полиестер, гумени бендот и СТП leather Color : како на сликата shown Size : 15.730 инчи, со с

DEN 191.76

Barkertime Куче Пелени - произведено во САД - Џунгла Пријатели на Сива Премиум Водоотпорен Куче Пелена за Инконтиненција,

Совршен за кучиња со excitable мокрење, incontinent високи кучиња, женски кучиња во топлина.Големина XXL Одговара н

DEN 407.76

Симпатична Куче Физиолошки Панталони Пелена Санитарни Куче Шорцеви Гаќи Кратко Мали Средни Кучиња Пелена Милениче

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 526.32