• Новак
Симпатична Пчела Со Цвеќиња-01Women Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

Симпатична Пчела Со Цвеќиња-01Women Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

Добра Услуга : Ако Имате Било Која Цел Или Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволни Решение.8 W x 14 H Инчи, Само 1.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови Мулти-џеб Дизајн, Донесе Двојно Патент Дизајн, се Чувствуваат Удобно И Мазна Кога Ќе го Лизгачот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Елегантен И Погоден За Многу Прилика Како И Шопинг, Патување И Сл.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Чиста Лесно : На Spills Може Да Биде Суспендиран За Исклучување Лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шарени Дрво Акварел Пелена Торба Ранец Неутрален Сите-во-Едно Деца Кеси Мултифункционален Мама Туристички Ранец

Користејќи напредна ласерска технологија на печатење, моделот е јасна и светла, и не избледуваат.Модере

DEN 959.52