• Новак
Магла Скалило Авантура Вегетација LeadingWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

Магла Скалило Авантура Вегетација LeadingWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

За Период Чистење Ние ви Препорачуваме Рацете се Мијат Не Машина, Не Грижете се За Бледнее И Crumple.Чиста Лесно : На Spills Може Да Биде Суспендиран За Исклучување Лесно.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн.За Публиката : Мажи, Жени, Студент, Двојки, Модата На Младите Луѓе, Итн. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.8 W x 14 H Инчи, Само 1.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.Повод : Патување, Отворено, Кампување, Шопинг И Така Натаму.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.8 x е 36,5 CM, Содржи : 1 Главни Капацитет на Кеса,2 Странични воздушни Перници,1 Пред Патент Џеб,4 Мали Џебови Внатре Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин.Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Елегантен И Погоден За Многу Прилика Како И Шопинг, Патување И Сл.Добра Услуга : Ако Имате Било Која Цел Или Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволни Решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат