• Новак
InterestPrint Бебе Мултифункционален Големи Туристички Ранец со Шетач Ремени Дедо Мраз Силуета

InterestPrint Бебе Мултифункционален Големи Туристички Ранец со Шетач Ремени Дедо Мраз Силуета

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од лесен, издржливи и водоотпорен материјал.Лесен приказ, лесно да се најде и задржете, а не да се остави бебето се чека премногу долго.Поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.Мулти-функција ранец.може да се стави храна, облека, вода во шишиња, пелена, книги итн.Оваа пелена ранец ги задоволува сите потреби на родителите на-на-go, што го прави добар избор за вашето бебе туш или Божиќ подарок за нови мајки и татковци, а не обратно.Interest Print пелена торба ранец се одржи на сите вашето бебе е gear Size - мерки околу 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) x 3.1"(Страна Капка)Материјал - лесни, трајни и водоотпорен материјал (Посилни & Подобро во деформира отпор & абење отпор)Стил - ги има сите видови на потреби..за сите видови на пелена торба видови (пелена totes, ранци, итн) & концизен неутрален дизајн погоден за татко/ мајка.Простор за чување - оваа пространа пелена торба нуди многу складирање за да ги собере сите на вашата градина (или татко) essentials за вашето бебе девојка или момче (или дури и близнаци!)Издржливост & Удобно - засилен cushioned рамо ремени и поместена задниот панел ќе се дистрибуираат товарот еднакво на рамената и грбот, за долго време облечен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шарени Дрво Акварел Пелена Торба Ранец Неутрален Сите-во-Едно Деца Кеси Мултифункционален Мама Туристички Ранец

Користејќи напредна ласерска технологија на печатење, моделот е јасна и светла, и не избледуваат.Модере

DEN 959.52