• Новак
Голем Капацитет Пелена Tote Nappy Торба Mummy Ранец за Грижа за новороденчињата,Cloudvisual-208962 Печати Мулти-Функција Водоотпорен Патување Назад Пакет за Стилски Мама и Тато

Голем Капацитет Пелена Tote Nappy Торба Mummy Ранец за Грижа за новороденчињата,Cloudvisual-208962 Печати Мулти-Функција

DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет - Пелена Ранец е направен со нашата премиум оксфорд платно ткаенина која е водоотпорен, трајни и здрав!.Производ Димензии - 11 инчен (L) x 7 инчен (W) x15.7 инчен (H).Голем Капацитет - Големи главната преграда, одделно складирање џебови вклучувајќи изолирани џебови Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како референци, патува, екскурзија, излегување итн.Создаден за Да го Подобри Вашиот Живот : Ќе ги САКАМ нашите паметен дизајн и уникатни карактеристики кои го прават вашиот живот полесно - удобен широк-устата со врвот отворање и задниот дел патент отворање за лесен пристап во главната преграда.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шарени Дрво Акварел Пелена Торба Ранец Неутрален Сите-во-Едно Деца Кеси Мултифункционален Мама Туристички Ранец

Користејќи напредна ласерска технологија на печатење, моделот е јасна и светла, и не избледуваат.Модере

DEN 959.52