• Новак
Herschel Бебе Населба Никне Ранец, Морнарица, Една Големина

Herschel Бебе Населба Никне Ранец, Морнарица, Една Големина

DEN 1418.40

Достапност
Достапно за нарачка

Потпис шарени ткаенини лагер.Виткање лесно да се избрише менување на мат со засилен мрежа крило џебови.Факултативна кука и јамка брза промена на мат складирање divider.Надворешни zippered страна-пристап до промена мат. 17.75x12.25x5.75. Совршен за on-the-go родителите, безвременски Населба Никне ранец вклучува високо функционални детали.Овој сестран дизајн карактеристики интегриран простор за пелени, се брише и играчки, со лесен пристап виткање менување на мат дека stows во сопствен простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат