• Новак
Три Стрелка HeartWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба Секојдневен Патување Назад Пакет

Три Стрелка HeartWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба Секојдневен Патување Назад Пакет

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.За Период Чистење Ние ви Препорачуваме Рацете се Мијат Не Машина, Не Грижете се За Бледнее И Crumple.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови Мулти-џеб Дизајн, Донесе Двојно Патент Дизајн, се Чувствуваат Удобно И Мазна Кога Ќе го Лизгачот.Чиста Лесно : На Spills Може Да Биде Суспендиран За Исклучување Лесно.Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Празна Торба Може Да Застане, Можете Да Го Носат На Рака Или Задниот Дел На Рамото.Повод : Патување, Отворено, Кампување, Шопинг И Така Натаму.8 W x 14 H Инчи / 27 x 19.Добра Услуга : Ако Имате Било Која Цел Или Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволни Решение.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн.8 x е 36,5 CM, Содржи : 1 Главни Капацитет на Кеса,2 Странични воздушни Перници,1 Пред Патент Џеб,4 Мали Џебови Внатре Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин.Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Елегантен И Погоден За Многу Прилика Како И Шопинг, Патување И Сл.6 lb, Лесни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MUOOUM Денот на Вљубените, Љубов Розова Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

DEN 1055.76