• Новак
Еднорог CuteWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

Еднорог CuteWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.Печати на враќање превозот етикета.8 W x 14 H Инчи / 27 x 19.За Публиката : Мажи, Жени, Студент, Двојки, Модата На Младите Луѓе, Итн.8 W x 14 H Инчи, Само 1.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови Мулти-џеб Дизајн, Донесе Двојно Патент Дизајн, се Чувствуваат Удобно И Мазна Кога Ќе го Лизгачот.Големина : 10.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.6 lb, Лесни.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Повод : Патување, Отворено, Кампување, Шопинг И Така Натаму.Празна Торба Може Да Застане, Можете Да Го Носат На Рака Или Задниот Дел На Рамото.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шарени Дрво Акварел Пелена Торба Ранец Неутрален Сите-во-Едно Деца Кеси Мултифункционален Мама Туристички Ранец

Користејќи напредна ласерска технологија на печатење, моделот е јасна и светла, и не избледуваат.Модере

DEN 959.52