• Новак
Дизни Бебе Мини Маус Класичен Carryall Црвени и Бели Пелена Торба

Дизни Бебе Мини Маус Класичен Carryall Црвени и Бели Пелена Торба

DEN 903.60

Достапност
Достапно за нарачка

11 Инчи Висок, 13.5 Инчи Долго, 7.5 Инчи Широка.Направени од Издржлив Полиестер.Прилагодливи Рамо, Рака.Многу Џебови Ви Помага Да Ги Чувате Сè Корисна.Одличен Подарок За Новите Родители.Се донесе заедно со малку на Дизни магија со вашето бебе е најважен во оваа прекрасна пелена торба дека е подготвена за било авантура.На Мини Маус Класичен Carryall прави сигурни дека ќе ги задржи сè рака со многу џебови.Оваа cheery и разноврсна чантата одликува со прилагодливи рака, па може да се врши на вашето рамо или крст-тело стил и лесно може да се додадат на некоја шетач со приложените Мики шетач клип.Торба мерки 11 инчи висок, 13.5 инчи долго и 7.5 инчи широка.Тоа вклучува Мики главата силуета брише сад и промена на подлога.Тоа го прави голем дар за новите родители.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Пелена Торба со Менување Станица - Мулти-Цел мама и тато Перниче за Патување, Голем Капацитет Бебе Пелена

【Големи Пелена Ранец】 : големина : 11.8 l x7.8w x 16.5 h инчи; Јачина : 25 L;Тежина : 1.9 lb.направени од водоотпорен / с�

DEN 1175.76