• Новак
Пеглање Одбор Вода Пеглање Одбор Пеглање Табела - Пеглање Одбор Виткање Пеглање Одбор Засилување Големи Пеглање Решетката на Електричната Железо Одбор CONGMING (Боја :

Пеглање Одбор Вода Пеглање Одбор Пеглање Табела - Пеглање Одбор Виткање Пеглање Одбор Засилување Големи Пеглање

DEN 2313.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производ проблеми - Ние само го продаде пеглање одбори, а остатокот на предмети се прикаже предмети, не се вклучени.★ Користете сцена : дневна, семејството.Производ параметри★ Категорија : пеглање одбор★Материјал : Други★ Производ бруто тежина : 6 KG★Карактеристики : Лифт / Свитлива★Тип на Производ : X тип★ Карактеристики : свитлива, прилагодлива висина, стабилна поддршка, рамна површина, не се лизга дизајн. ★ Функција : пеглање е рамен, воздухот пропустливост е добро, тоа не е кафеава, стабилноста е добро, свитлива дизајн е погодно за складирање, и тоа не го окупира просторот.Затоа што на снимањето светла, го следи и други фактори, производот слика може да имаат малку боја разлика со вистинска работа, што е нормално.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GMLSD Скали,Пеглање Одбори Анти-Scald Метал, Прошируваат Згусне Дома Перална, Еден Клик се Префрлите Скала/Сива/1253485Cm

Материјал : АнтиScalding и Пламен Retardant Материјал Има Добра Breathability, Заштита на Животната средина и Практичн�

DEN 2299.20