• Новак
Minilabel 50X37mm Сјајна Златно Срце Облик на Обоени Пластични Печат Налепници Трајни Леплива Винил Labels

Minilabel 50X37mm Сјајна Златно Срце Облик на Обоени Пластични Печат Налепници Трајни Леплива Винил Labels

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

50x37mm сјајна златно срце облик авто-стап обоените печат етикети.Етикета големина : 50x37mm срце облик налепници.Материјал/лепило : пластични етикети со стандардни постојан лепило.Презентација : обезбедени во рака пакети од 40 заптивки.Одлично за : производ запечатување , плик фоки , свадби или valenties. 50x37mm сјајна златно срце облик авто-стап обоените печат labels етикета големина : 50x37mm срце облик налепници материјал/лепило : пластични етикети со стандардни постојан лепило презентација : обезбедени во рака пакети од 40 печати одлична за : производ запечатување , плик фоки , свадби или valenties.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

500 Ви Благодариме Етикета Налепници 1.5 Круг 4 Зголеми Флорални Дизајн на Пакување за Родендени/Свадбена//Партија

❤ [Печат на Професионалност] – Печат вашиот меур mailers и подароци убаво со овие и додадете професионален

DEN 239.76

300 Парчиња Денот на Вљубените Налепници и од Ознака Налепници Плик Печат на Вљубените Налепници Смешно Симпатична

94 инчен 45 mm / 1.77 инчи во должина, избрани во големини, погодно за вас да се избере соодветна до и од Денот �

DEN 335.76

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60