• Новак
YKHENGTU Ви Благодариме за Вашата Нарачка Бизнис Налепници,Фолија Писма,500PCS 1inch Ви Благодариме Налепници,Круг Печат Етикети за Меур Коверти,Хартиени Кеси,Подарок Перн?

YKHENGTU Ви Благодариме за Вашата Нарачка Бизнис Налепници,Фолија Писма,500PCS 1inch Ви Благодариме Налепници,Круг

DEN 165.36

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 налепница се тркалаат што вклучува 500 ви благодариме цел налепници, секој налепница е 1inch во дијаметар.Ви благодариме Налепници Материјал : ви благодариме налепница е направен од висок квалитет на хартија со златна фолија писма печатени на тоа.Лесно да се држиме и лесно да се отстрани, оставајќи не остатоци на површината.На ви Благодариме за вашата нарачка Бизнис налепници се дизајнирани за сопственици на мали бизниси за да ја покаже својата благодарност за нивната costumers.Дизајн : ви Благодариме етикети Со лукав и елегантен изглед, печатени со златна фолија писма, исклучителен дизајн на претстава која сама по специјална допир.Примена : : ви благодариме налепници се погодни за картички, scrapbooks, кутии за накит, коверти, пакување, бизнис картички и така натаму, со добар впечаток на вашиот costumers.Суптилна, но Heartwarming Ви Благодариме Налепница Ви Помага да се Зголеми Задоволството на Клиентите Е топло старомоден начин на комуникација е комбинација нов стил на дизајн.Кажете збогум на студената екран, чувство на допир не може да биде заменет.Ви благодариме Етикета Спецификација : Количина : 1 Ролни, 500 Налепници во Вкупно Материјал : Хартија Модел Количина : 1 Шема се Тркалаат по Производ Мерења Налепница Големина : 1inch Тежина : 60g/Ролна.

Спецификацијата

Quantity:
1 Rolls, 500 Stickers in Total
Material:
Paper
Pattern Qty:
1 Pattern per Roll
Product Measurements :
Sticker Size:
1inch
Weight:
60g/Roll

Со стоката дадена додека купуваат