• Новак
ouhoe Среќен Божиќ Налепници, 2021 Божиќ Карантин Преживеан Круг Етикета Налепници Плик Налепници Заптивки за Картички Присутни Коверти Кутии Торба Запечатување Деко?

ouhoe Среќен Божиќ Налепници, 2021 Божиќ Карантин Преживеан Круг Етикета Налепници Плик Налепници Заптивки

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤️ Дизајн детали : на 2020 Божиќ Карантин Преживеан Круг Етикета Налепници е дизајниран со 8 различни стилови, и постојат различни видови на среќен Божиќ и модели, симпатична и деликатна, многу погодна за Божиќ атмосфера. ❤️ Лесен за употреба : овој круг Божиќ етикета е лесно да се држиме за својата самолепливи назад, само тргни го исклучите форма се тркалаат, а потоа ставете го на мазни и чисти површината сакате, и исто така, може да се отстрани лесно, убаво е да се биде запечатена налепници или празник декорација.❤️ Количина и големина : ќе добиете 500 парчиња среќен Божиќ налепници во различни дизајни, голема количина за да ги задоволат вашите потреби на Божиќ украси, исто така, убаво да се сподели со другите; Големина : A : прибл.5 инч во дијаметар; B : прибл.5 cm/1 инч во дијаметар.5 cm/ 1 инч во дијаметар ❤️ Стил : како на сликата прикажани ❤️ Материјал : kraft хартија . ❤️❤️ Издржлив материјал : ❤️ На среќен Божиќ етикета налепници се направени на квалитет на хартија, издржлив и не е лесно да се падне, нетоксичен и безбеден за употреба, и јасно се печати и светли бои за нив се нелесно да исчезнат, кое може да трае долго време се користи.5 инч во дијаметар ;B : прибл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници се Тркалаат,8 Цвет Флорални Ви Благодариме Декоративни Налепници за Запечатување Етикети

Обилна количина : 500 парчиња / ролна Ви Благодариме налепници, кој може да се задоволат вашиот личен стил�

DEN 119.76