• Новак
1.5 Инчен Среќен денот на Благодарноста Налепници - денот на Благодарноста Налепници - денот на Благодарноста Налепници за Коверти Печати Labels - D #AA61RK (180 Компјутери)

1.5 Инчен Среќен денот на Благодарноста Налепници - денот на Благодарноста Налепници - денот на Благодарноста

DEN 2140.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе добиете Среќен денот на Благодарноста Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Овие налепници се погодни за подарок пакување, честитки, scrapbooks, подароци, коверти, десерт пакување, итн., за да се остави добар впечаток и среќен расположение за вашите пријатели и клиенти. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

500 Ви Благодариме Етикета Налепници 1.5 Круг 4 Зголеми Флорални Дизајн на Пакување за Родендени/Свадбена//Партија

❤ [Печат на Професионалност] – Печат вашиот меур mailers и подароци убаво со овие и додадете професионален

DEN 239.76