• Новак
50 Компјутери Јапонски Училиште Девојка Decals Аниме Студент Симпатична Налепници Kawaii Цртан Филм Scrapbooking Се Лепат Етикета Дневник Сликарство Налепница Додатоци(E)

50 Компјутери Јапонски Училиште Девојка Decals Аниме Студент Симпатична Налепници Kawaii Цртан Филм Scrapbooking

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

50 Pcs индивидуални налепници.сите налепници гледа во листата на фотографии без дупликати.Можете лесно споделување на поединецот налепници со другите.Големина : 4*6mm.Сите Налепници се 100% Нови.Боите се живи, и на рабовите се толку мазни.Без дупликати, не се случајни налепница на пакувањето.Овие смешни adulting налепници се сечење фино, лесно да лупам и боја печатени светло.Најдобриот подарок за вашите деца, пријатели, љубовници да DIY декорација.Само кора и се држи било каде ви се допаѓа.Многу лесен за употреба и може да се отстрани лесно од повеќето површини.Ако се обидете нашиот производ и не сте 100% задоволни, ние ќе ми биде драго да се издаде целосна наплата, апсолутно без прашања праша!Додади во кошничка, и се шири радост со парче добар хумор денес!.Големина : 4*6mm Package Вклучуваат : 1 сет Декорација Paper Material : Paper Color : Како Picture Quantity : 50 Компјутери/set.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

500 Компјутери/Тркалаат Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Од 1,5 Инчен Цвет Божиќ Подарок Налепници

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок �

DEN 2013.60

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60