• Новак
PaperDirect Врежана Достигнување 2-Боја Фолија Сертификат Фоки, 102 Pack (Сино/Злато)

PaperDirect Врежана Достигнување 2-Боја Фолија Сертификат Фоки, 102 Pack (Сино/Злато)

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Врежана Кастиљо Сребрена Фолија Печати функција дизајн кој носи на ум време кога мажите и жените се користи quill пенкала и мастило шишиња.Делукс Фолија Сертификат Пломби се одличен избор да се облекуваат Награди, Дипломи и Сертификати.Сепак, овие модерен и функционален Сребрена Фолија Печати доаѓаат со самолепливи и сигурно многу лесно да се речиси секој вид на плик.Достапни во многу класични бои.Fanciful плик печати додавање на "стариот свет," но, модерен допир на секоја покана, сертификат, диплома, програма, или било кои други печатени парче.Имаат овие Печати на рака за сè, од родендени, годишнини и Божиќ партии да гранд отворања, концерти, награда банкети, и повеќе.Со приложување убава печат на вашите професионални или лични конверзација дефинитивно ќе добиете парче забележав.Важно е правилно да се препознаат оние неверојатни луѓе со сертификати, дипломи, се покани за специјални настани и многу повеќе.Делукс-стил Пломби како овие се идеален за разни настани, како и завршувањето на студиите, награда презентации, годишнини, и повеќе.Непречено круг остро златна фолија пломби се 1 3/8" дијаметартие не се премногу големи или мали, и доаѓаат во пакет од 48, па можете да додадете завршувањето на допир на многу конверзација одеднаш.Секоја награда е опремен да застане слободно на вашето биро, mantel, или ноќната, или може да биде безбедно монтира на ѕид.Овие таписерии Печати доаѓаат во пакет од 102, така што тие се совршени за поголема на големината на собири и прослави.Од берба до современите, метален за полна боја, игрива да професионални, ние обезбеди неверојатен спектар на стручно направена, самолепливи заптивки.Додадете авторитетен финален допир на вашата награда сертификати, дипломи, свадба покани или посебни канцелариски со нашите блескавата линија на врежана фолија заптивки.Импресивната Печати доаѓаат во пакет од 32, заштеда на вас малку време, кога ќе се справуваат и завршувањето на вашиот конверзација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

300 Парчиња Денот на Вљубените Налепници и од Ознака Налепници Плик Печат на Вљубените Налепници Смешно Симпатична

94 инчен 45 mm / 1.77 инчи во должина, избрани во големини, погодно за вас да се избере соодветна до и од Денот �

DEN 335.76