• Новак
Пакет Нане Пеперутка Ви Благодариме Налепници за Пакување (500) Ви Благодариме За Шопинг Пакет Налепници – ви Благодарам Налепници Мал Бизнис Материјали – 1.5 Круг П?

Пакет Нане Пеперутка Ви Благодариме Налепници за Пакување (500) Ви Благодариме За Шопинг Пакет Налепници –

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овие плик налепници се отпечатат на високо квалитетни, водоотпорен хартија направена од nontoxic мастила со силно лепило дека може да се држиме до било која површина.5" Големина : Нашата ви благодариме налепници од 1,5 инчен се водоотпорни, што го прави идеален за надворешното пакување.Овие благодарам налепници за пакување се сигурни-оган начин да се направи клиентите насмевка!!!.Премиум Квалитет : Споделите со вашите клиенти знаеме да го цениме нивната куповна со нашите мали ви благодариме налепници!Овие бизнис налепници се отпечатат на високо квалитетни и силно лепило за хартија која може да се држиме до било која површина.5 инчен, 500 налепници по тек – Водоотпорен & Трајни Налепници - Печатени на силно лепило за хартија - За Нас : Пакет Нане е замисла на Кејт, а остане дома мајка на 3 деца, кој сака убаво чаша црно кафе и одлична книга.Овие благодарам плик налепници се печатени со нетоксични бои, кои нема да исчезнат во боја.Овие налепница ролни имаат 500 налепници за да ги задоволат вашите креативни маркетинг & професионални барања за различен бизнис или лични прилики.500 Ви Благодариме Бизнис Налепници : Нашата ви благодариме на етикети се совршен начин за да се изрази благодарност до вашите клиенти и да се издвоите од толпата!Нашиот бизнис налепници се на ролна со 500 1.Се држиме До Било која Површина : Нашиот мал бизнис налепници може да се примени на различни површини, како што се запечатување на подарок кутии, кеси, коверти, хартиени кеси, поли mailers, поштенските кутии, и повеќе!Проверете нашата storefront за сите наши пакување за мал бизнис материјали! .Штеди Пари : Нашата ви благодариме на мал бизнис налепници помогне да заштедите драгоцено $ за пакување на трошоците и лесен за користење, па никој нема да губите време додавање на пакетот.Додадете овие mail налепници на вашата кутија или mailers како слатката и достапен начин да се направи вашиот клиент насмевка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници се Тркалаат,8 Цвет Флорални Ви Благодариме Декоративни Налепници за Запечатување Етикети

Обилна количина : 500 парчиња / ролна Ви Благодариме налепници, кој може да се задоволат вашиот личен стил�

DEN 119.76

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

500 Ви Благодариме Етикета Налепници 1.5 Круг 4 Зголеми Флорални Дизајн на Пакување за Родендени/Свадбена//Партија

❤ [Печат на Професионалност] – Печат вашиот меур mailers и подароци убаво со овие и додадете професионален

DEN 239.76

300 Парчиња Денот на Вљубените Налепници и од Ознака Налепници Плик Печат на Вљубените Налепници Смешно Симпатична

94 инчен 45 mm / 1.77 инчи во должина, избрани во големини, погодно за вас да се избере соодветна до и од Денот �

DEN 335.76