• Новак
240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници за Коверти за Бизнис Пакети/рачно изработени Стоки/К?

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

DEN 1171.20

Достапност
Достапно за нарачка

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во различни прилики.Големина : околу 1,5 инчен за секоја ви благодариме налепница, мери со рака.Лесно да се солза и паста : овие самолепливи налепници, само солза го исклучите и се држи на површината на стоки, имаат добра адхезија, не е лесно да падне.Разноврсна : овие благодарам wrappers се совршени за вашата продажба на мало или рачно изработени,онлајн продавница, , e Bay, Etsy, занаети продавница, самопослуга, пекарница, Роденден,денот на Мајката ,денот на Благодарноста, Божиќ или сезона.Да се направи добар впечаток на вашите клиенти : тоа е добар начин да се направи вашите клиенти повеќе импресиониран и задоволни со вашите производи.Таа е погодна за декорација на шопинг кеси, букети, бисквит кеси, коверти, бонбони чанти, шишиња, печење торта кутии и подарок етикети.Боја : Шарени Стил : Креативни ПАКЕТ : Независни пакување Големина : 1.5 инчен Секој налепница ТЕЖИНА : 3.6 оз МАТЕРИЈАЛ : Уметноста на хартија ОБЛИК : Roll Повеќе за производот : 1. ви благодариме етикета налепници,240 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики. 2.Разноврсна : овие благодарам wrappers се совршени за вашата продажба на мало или рачно изработени,онлајн продавница, , e Bay, Etsy, занаети продавница, самопослуга, пекарница, Роденден,денот на Мајката ,денот на Благодарноста, Божиќ или сезона.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

Ви благодариме Налепници се Тркалаат,8 Цвет Флорални Ви Благодариме Декоративни Налепници за Запечатување Етикети

Обилна количина : 500 парчиња / ролна Ви Благодариме налепници, кој може да се задоволат вашиот личен стил�

DEN 119.76

500 Компјутери/Тркалаат Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Од 1,5 Инчен Цвет Божиќ Подарок Налепници

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок �

DEN 2013.60