• Новак
Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци, Пакување, Букет, Свадба, забава. 500 Парчиња на рол?

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

DEN 204.72

Достапност
Достапно за нарачка

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис",Тоа е вашиот единствен начин на заблагодарувајќи дека на најевтиниот цена.Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 налепница се тркалаат што вклучува 500 налепници, секоја ви благодариме налепница е 2.3*од 1,5 инчи.ПЕЧАТ НА ПРОФЕСИОНАЛНОСТ : Печат вашиот меур ,коверти mailers и пакување убаво со овие ви благодариме на налепници и додадете професионален финиш на вашите производи.Овие ви благодариме на етикети се најдобар начин за надградба на пакување и прават тоа да изгледа подобро.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : ви благодариме На налепницата е направен од висок квалитет на хартија со фолија писма печатени на тоа "ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис".Мека на допир, лесно кора и се држи од ролна.силно лепило за секоја етикета да трае долго на било која површина.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ БИЗНИСИ: имате безброј опции за користење на овие налепници за да го додадете вашиот единствен личен допир на сите подароци кои може да се мисли на.Ние сме набројување на неколку кои можете да ги користите овие налепници на било каков подарок обвива, Поздрав или ви благодариме картичка,Божиќ подароци, коверти, меур mailers, Цвет Букети, Cookie & Бонбони Чанти, Свеќи, Свадба Фаворизира, куќа затоплување,деловни настани, роденден и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

500 Ви Благодариме Етикета Налепници 1.5 Круг 4 Зголеми Флорални Дизајн на Пакување за Родендени/Свадбена//Партија

❤ [Печат на Професионалност] – Печат вашиот меур mailers и подароци убаво со овие и додадете професионален

DEN 239.76

Ви благодариме Налепници се Тркалаат,8 Цвет Флорални Ви Благодариме Декоративни Налепници за Запечатување Етикети

Обилна количина : 500 парчиња / ролна Ви Благодариме налепници, кој може да се задоволат вашиот личен стил�

DEN 119.76

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20