• Новак
144pcs/многу 3535mm рачно изработени Ви Благодариме Налепница Kraft Налепница Рачно Изработени за Подарок рачно изработени Торта Печење Запечатување

144pcs/многу 3535mm рачно изработени Ви Благодариме Налепница Kraft Налепница Рачно Изработени за Подарок рачно

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од премиум материјал, безбеден за секој употреба.Совршен за картички, коверти, кутии, кеси, картони, ткива и повеќе.Совршен завршувањето на допир за да го коверти и пакување.Големина : 35mm x 35mm.Пред употреба, ве молиме уверете се дека предмети да бидат испратени се чисти, така што налепници може да се залепи повеќе цврсто.Овие налепници ќе го направат вашиот подарок кутија повеќе прилично во едноставен начин.Спецификација : Материјал : Хартија ќе љубов нашата налепници 3.Погоден за свадба партија, празник благослов, домашен текстил, канцелариски материјали и др. 4.Ние сакаме нашите клиенти,ако имате било какви прашања,љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Спецификацијата

Material:
Paper
You will love our stickers :
3.Suitable for wedding party, holiday blessing, home textiles, office supplies, etc. :
4.We love our customers,if you have any questions,kindly please feel free to contact us,we will do our best help you to solve it. :

Со стоката дадена додека купуваат