• Новак
NUOBESTY 2 Ролни ти благодарам Налепници DIY Само Лепило Налепници за Подароци Занаети Плик Запечатување Бонбони Cookie денот на Благодарноста Божиќ Партија Материјали Ст?

NUOBESTY 2 Ролни ти благодарам Налепници DIY Само Лепило Налепници за Подароци Занаети Плик Запечатување Бонбони

DEN 1723.20

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за запечатување на ковертот, подарок завиткување, DIY рачно изработени занаети, итн.Тие може да ви помогне да ја покаже својата благодарност кон другите.Може да се применат за да се печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, плик, подарок и така натаму.Овие и уникатни налепници се совршени за додавање на вашето подароци, завиткување и белешки.Сите оние налепници се користи лепило налепница, тоа ќе биде многу стабилен и удобен за користење.Овие БЛАГОДАРАМ налепници се погодни за дом, училиште, канцеларија и во повеќе наврати.Опис Оваа група на хартија налепници се направени од високо квалитетни материјали, трајни и исклучителна доволно да го користите.Овие круг налепница може да се примени за украсување подарок кутии, кеси, честитки, коверти, хартиени кеси, поштенските кутии, пакети и повеќе.Овие практични хартија налепници може да го подобри ефикасноста на работата, донесе повеќе гости.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : Бакар+ kraft хартија - Големина : Околу 6. 00 X6. 00 X3. 00cm/ 2. 36 X2. 36 X1. 18inch - Може да се примени за да се печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, плик, подарок и така натаму.- Овие БЛАГОДАРАМ налепници се погодни за дом, училиште, канцеларија и во повеќе наврати.- Се користи за запечатување на ковертот, подарок завиткување, DIY рачно изработени занаети, итн.Тие може да ви помогне да ја покаже својата благодарност кон другите.- Овие и уникатни налепници се совршени за додавање на вашето подароци, завиткување и белешки.- Сите оние налепници се користи лепило налепница, тоа ќе биде многу стабилен и удобен за користење.Пакет Вклучувајќи 2 x ролни на благодарност налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

300 Парчиња Денот на Вљубените Налепници и од Ознака Налепници Плик Печат на Вљубените Налепници Смешно Симпатична

94 инчен 45 mm / 1.77 инчи во должина, избрани во големини, погодно за вас да се избере соодветна до и од Денот �

DEN 335.76

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

500 Компјутери/Тркалаат Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Од 1,5 Инчен Цвет Божиќ Подарок Налепници

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок �

DEN 2013.60