• Новак
Chielor , од 1,5 Инчен Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепница Етикети, Круг Kraft Налепници за Роденден, Честитки, Цвет Букети, Подарок Обвива, Ознаки, Mail

Chielor , од 1,5 Инчен Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепница Етикети, Круг Kraft Налепници

DEN 278.40

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ВИ БЛАГОДАРИМЕ СЈАЈОТ НАЛЕПНИЦА】Секој тркалаат има 500pcs ви благодариме налепници, квантитетот ќе се сретнат разни барања, што е 1000 ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис налепници, секој налепница е 1.5 инч во дијаметар. 【СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ】ви благодариме на етикетата е направен на квалитетот kraft на хартија/квалитет на хартија со златна фолија писма печатени на тоа и да изгледа многу убава и деликатна; Сите оние налепници се користи лепило налепница, тоа ќе биде многу стабилна да се користи. 【Остават ВПЕЧАТОК НА ВАШИТЕ КЛИЕНТИ】Додадете малку слатка допир да вашиот пакети со ова ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис налепници, кои се одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, печење продавници, меур коверти, рачно изработени бизнис пакети, фестивал или празник продажба, подароци, уметност и занаети и многу повеќе. 【ШИРОКО АПЛИКАЦИИ】Лесно да се користат самолепливи налепници,тоа е совршен начин да се облекуваат "благодарам" картички, цвет букети, парцели, бонбони чанти, стаклени тегли,куки,подарок обвива,свадба корист кеси или бизнис пакување Добра идеален за божиќ,роденден, свадба,бебе, туш,булчински туш,бизнис пакување или коверти. 【ДОБРА ВРЕДНОСТ】Нашиот круг labels ви благодариме налепници се со висок квалитет со премиум сјаен финиш и силно лепило назад, само тргни исклучување поддршка и се држи на било пакети и производи, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

500 Ви Благодариме Етикета Налепници 1.5 Круг 4 Зголеми Флорални Дизајн на Пакување за Родендени/Свадбена//Партија

❤ [Печат на Професионалност] – Печат вашиот меур mailers и подароци убаво со овие и додадете професионален

DEN 239.76

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72

500 Компјутери/Тркалаат Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Од 1,5 Инчен Цвет Божиќ Подарок Налепници

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок �

DEN 2013.60